O firmie

Eidotech Polska sp. z o.o.

Eidotech Polska Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań multimedialnych dla artystów i galerii sztuki współczesnej. Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą sprzętu audiowizualnego, projektowaniem gotowych, „szytych na miarę” systemów multimedialnych, przygotowywaniem plików cyfrowych na potrzeby projekcji na wybranych urządzeniach. Oferujemy sprzęt najnowszej generacji, a także  historyczny – monitory CRT, projektory 16 i 35 mm, rzutniki slajdów.

Zaufały nam między innymi takie instytucje jak Art Encounters Foundation w Timișoarze, Atlas Sztuki, BWA Tarnów, Centrum Sztuki Współczesnej w Wilnie, Centrum Sztuki Współczesnej „Zamek Ujazdowski”, Galeria Rudolfinum w Pradze, Instytut Adama Mickiewicza, Instytut Pileckiego w Berlinie, „Kim?” Contemporary Art Center w Tallinie, Manekino GmbH w Berlinie, Moderna Museet w Sztokholmie, Munch Museet w Oslo, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego Królikarnia, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Współczesne Wrocław, Národní Galerie w Pradze, Narodowa Galeria Sztuki „Zachęta”, galeria Nordenhake w Sztokholmie, WRO ART Center i inne.

Firma istnieje od 2008 roku i działa globalnie. Nasz zespół – w ścisłej współpracy z partnerami międzynarodowymi – obsługuje wiodące instytucje sztuki współczesnej na świecie, a także najważniejsze imprezy cykliczne, jak Biennale w Wenecji, Biennale Sztuki w Rydze, Istanbul Biennale, Mechelen Biennale, Kiev Biennale, Dokumenta w Kassel. Współpracujemy bezpośrednio z artystami o światowej renomie, np. Yael Bartana, Omer Fast, Péter Forgács, Paul Kuimet, Sharon Lockhart, Anthony McCall,  Gilad Ratman, Krzysztof Wodiczko i in.

Ogólne warunki świadczenia umowy najmu

Ogólne warunki świadczenia usług serwisowych

Ogólne warunki sprzedaży

 

General Terms and Conditions of Lease

General Terms and Conditions of Rendering Services

General Terms and Conditions of Sale

Eidotech Polska Sp. z o.o. świadczy usługi wyłącznie na rzecz klientów instytucjonalnych, tj. osób prawnych, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, o ile mają zdolność prawną oraz osób fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Dotyczy to najmu lub sprzedaży sprzętu tudzież usług serwisowych.

Usługi świadczone są w oparciu o „Ogólne warunki świadczenia umowy”

Informacja o ochronie danych klientów i kontrahentów Eidotech Polska Sp. z o.o.